Top 10 Thermometer mit App – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

Kancelář, INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, elektronické zobrazení inkoustu, pro domácnost, upozornění na alarm, ovládání aplikací, dětský pokoj,

#ad
Inkbird #ad - Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, vysokým kontrastem, příjemný pro oči a snadno čitelný.

Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, 36°F pro přesnost teploty a ±1, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, 2 °C ± 0, ± 0, 8 %RH pro přesnost vlhkosti. Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN. Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, času, data, vlhkosti vzduchu, teploty, předpovědi, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení.

Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku. Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby. Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD. Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

3 kusy, teploměr do místnosti, vnitřní teploměr, měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3

#ad
ThermoPro #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, ložnici, dětském pokoji, např.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

V obývacím pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

3. ThermoPro

#ad

Bílý, obývací pokoj, vlhkoměr, teploměr, pro skleník, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49

#ad
ThermoPro #ad - Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, ložnici, kancelář a skladovací prostor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

4. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, 2 kusy, pokojový teploměr, teploměr na plazy, vnitřní teploměr

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětský pokoj, ložnici, např. Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

5. DOQAUS

#ad

DOQAUS Teploměr, vlhkoměr uvnitř, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, pokojový teploměr pro dům, zahradu bílý, vlhkost, velký LCD displej s dotykovým podsvícením, kancelář, nabíjení typu C

#ad
DOQAUS #ad - Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, je snadnější číst. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, termostatů.

Tři flexibilní metody umístění vnitřní teploměr lze pomocí skládacího držáku na zadní straně umístit přímo na psací stůl nebo nainstalovat na stěnu pomocí závěsných otvorů na zadní straně pokojového teploměru a vlhkoměru. Velmi vhodné do ložnice, teplota je přesná na ± 1, dětského pokoje, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Vlhkoměr s 3úrovňovým air comfort displejem, 05palcový lcd displej a jasnější odečítání vnitřní teploměr má jasný 3, suchý smutný obličej, příjemný smajlík, 05palcový LCD displej, vlhký neutrální obličej, abyste mohli předem reagovat.

Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° f, vlhkost vzduchu měří od 1 % ~ 99 % RM, skleníku, kanceláře a vinného sklípku. Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. Například: kuchyně, lednice. 200 mah lithiová baterie, lze při plném nabití používat 2–3 měsíce.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

6. U UNNI

#ad

Rádiový teploměr vnitřní a venkovní se 3 dálkovými senzory

#ad
U UNNI #ad - Patentovaná technologie – u unni má pokročilou patentovanou bezdrátovou technologii, která poskytuje výkonnější a stabilní přenos dat.
ZnačkaU UNNI #ad
VýrobceU UNNI #ad
Číslo díluUN0582

7. DOOMAY

#ad

Humidity Gauge mit ℃, Luftfeuchtigkeitsmesser Digitaler Temperaturmonitor für Gewächshaus Babyzimmer Keller Reptilien Inkubator Closet, DOOMAY 2-Pack Mini Hygrometer Indoor Thermometer

#ad
DOOMAY #ad - Die temperaturgenauigkeit liegt bei etwa ± 1℃, der Temperaturen von -9, während die Feuchtigkeitsgenauigkeit bei ±3 % RH liegt. Einfaches und elegantes design – klein, 3 * 3, langlebig und tragbar genug, 0 * 1, um Platz zu sparen und herumzutragen. Reptilieninkubator, küche, babyzimmer, sie können es an jedem beliebigen Ort anbringen oder platzieren, Gewächshaus, Büro, Theke, Gitarrenraum, Garten und Keller.

2 packungen mini-hygrometer-innenthermometer ermöglichen es ihnen, die verschiedenen Ecken der Umgebungstemperatur und -feuchtigkeit um Sie herum leicht zu kennen. Einfach zu installieren – digitales mini-feuchtemessgerät mit doppelseitigen 3M-Pads, Büro, z. Ideal zur Überwachung der Lebensbedingungen und der Gesundheit der Familie durch Vorbeugung von Erkältungen, Schimmel usw.

Bitte beachten sie, dass dieses Thermometer nur die Temperatur in Celsius anzeigt ℃/℉-Umwandlung wird nicht unterstützt. Der übersichtliche lcd-bildschirm Ihres Innenthermometers und Hygrometers in einem zeigt die großen Ziffern an und macht sie leicht lesbar. B. Das digitale innenthermometer wird alle 10 Sekunden aktualisiert, um Ihnen aktualisierte und neueste Messwerte bereitzustellen. Mini-größe: 5, 4 cm. Genauigkeit - großer messbereich, 9℃ ~ 60 ℃ und luftfeuchtigkeit von 10% ~ 99% misst.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Číslo dílu5289-2Pack-EU
ModelkaMerchat-5289

8. X-Sense

#ad

Bezplatný export dat, monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř, kompatibilní s Alexa, dosah 500 m, 4 senzory a 1 základní stanice SBS50

#ad
X-Sense #ad - Vysoká přesnost měření: průmyslový, švýcarský vysoce přesný senzor zaručuje přesnost teploty ±0, 2 °C v rozsahu -20–60 °C a přesnost vlhkosti ±2 % relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 0–100% relativní vlhkosti vzduchu. Vylepšená citlivost: s rychlejším a přesnějším intervalem snímání 2 sekundy přístroj nepřetržitě monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu nepřetržitě.

UpozornĚnÍ: ujistěte se, že připojení probíhá přes 2, 4 ghz Wi-Fi, protože zařízení nepodporuje sítě Wi-Fi 5 GHz. Ideální pro humidory, 5 × 2, 2 × 9, zvířecí terária a úzké prostory. Rozsáhlé grafy ukazují minimální, maximální a průměrné hodnoty. Komplexní zakrytí pro váš doma: vychutnejte si dosah komunikace až 500 m mezi teploměrem vlhkoměrem a základní stanicí, která podporuje až 10 senzorů pro zajištění komplexního pokrytí a spolehlivé stability signálu.

Ukládání dat a export zdarma: vychutnejte si svobodu ukládat a exportovat data jako soubory csv pro podrobné analýzy životního prostředí. Kompaktní design: Štíhlý a kompaktní design umožňuje jednoduché umístění nebo zavěšení pomocí šňůry. Přizpůsobitelná nastavení alarmu jsou k dispozici na základní stanici. Rozměry: 3, 4 cm. Spolehlivé diagramy a statistiky: analyzujte údaje o teplotě a vlhkosti s naší aplikací x-sense home Security, která nabízí každoroční, měsíční, denní a hodinové zobrazení.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-SENSE #ad
Výška3.7
Délka1.38
Hmotnost0.93
Šířka0.87
Číslo díluSTH55
ModelkaSTH55

9. FENSOL

#ad

Teploměr, vlhkoměr, pro dětský pokoj, digitální mini LCD teploměr, obývací pokoj, kancelář, vlhkoměr, vnitřní teploměr se smajlíkem, vnitřní 3 kusy, vnitřní, skleník

#ad
FENSOL #ad - Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti.

Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, zobrazí se nespokojenost, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu DRY/COMFORT/WET tak, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, ukazuje se usmívající se obličej. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Napájení cr2032 baterie je součástí dodávky, výdrž baterie až 12 měsíců.

Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH. Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např. Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Ložnice, kde se většinou zdržujete, koupelna, sklad, dětský pokoj, sklep, dětský pokoj, skleník atd.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050

10. GoveeLife

#ad

Vinný sklep, skleník, monitorování teploty s aplikací, ukládání dat pro domácnost, Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř

#ad
GoveeLife #ad - K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV.

Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce. Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě.

Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104