Top 10 Tattoo Folie Zum Bedrucken – Papíry do inkoustových tiskáren

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TransOurDream

#ad

Dekorace pro inkoustové tiskárny/laserové tiskárny, pro svíčky, dočasné, zrcadlový tisk, přepravní fólie, TransOurDream Inkoustový/laserový tetovací papír A4X5 listů DIY fólie pro potisk

#ad
TransOurDream #ad - Oba inkousty se dobře hodí k přenášení svíček nebo jiných předmětů, brothers a všechny inkoustové tiskárny pouze s barvivovým inkoustem pigmentové inkousty jsou také v pořádku, že tetování drží na kůži, ale bylo by lepší, když si uvědomíte, pravítka/stěrka | potištěný tetovací papír A a transparentní lepicí fólie B.

Balení 5 listů potištěného tetovacího papíru A a 5 listů transparentní lepicí fólie B. Perfektní na party, hry na make-up a individuální aktivity! 100% záruka spokojenosti: transourdream jako skvělá značka se snaží nabízet vysoce kvalitní produkty a perfektní zákaznický servis jak soukromým uživatelům, narozeniny, tak profesionálním uživatelům. Použití: vytiskněte si libovolný personalizovaný design jako vaše tetování. Mezitím bychom se chtěli podělit o naše 20leté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a OEM pro více než 40 prémiových značek po celém světě v pokročilém papíru pro přenos tepla a nabídnout jim strategický kooperativní servis pro značky.

Velmi tenký lepicí film usnadňuje připevnění obrazu na kůži a vydrží dlouho. Kdo jsme: jsme přední výrobce s 20 lety zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje, fólie na vodu a dalších oblastech. Skutečný potištěný tetovací papír: náš dočasný personalizovaný tetovací papír má jedinečnou ochrannou vrstvu proti slunci, udržuje obraz dlouho živý a nevybledne. Požadavky: laserjet tiskárny hp, oki, nůžky, vlhké žínky, protože barevné inkousty jsou méně citlivé na alergie.
ZnačkaTransOurDream #ad
VýrobceTransOurdream #ad
Číslo díluTrans-11-5

2. SWINILAYA

#ad

Zrcadlový tisk, dočasné tetování, SWINILAYA Transparentní tetovací papír 10 listů DIY tetovací fólie pro potisk, dekorační papír pro inkoustové tiskárny/laserové tiskárny, pro svíčky, tetovací fólie

#ad
SWINILAYA #ad - Laserjet tiskárny hp, brothers a všechny inkoustové tiskárny POUZE s barevným inkoustem. Pro odstranění jednoduše otřete vodou. Jednoduchá obsluha: jednoduché a rychlé, oki, proces trvá jen několik minut. Použití : vytiskněte si libovolný personalizovaný design jako vaše tetování.

Mějte však na paměti, že tisknutelný dočasný tetovací papír nemusí být vhodný pro velmi citlivé typy pleti. Perfektní pro večírky, každý oblíbený vzor pro dočasné tetování si můžete nechat individuálně upravit a použít ji pro svou rodinu. Velmi tenký lepicí film usnadňuje připevnění obrazu na kůži a vydrží dlouho. Balení s 10 listy potištěného tetovacího papíru A a 10 listů transparentní lepicí fólie B. Použijte náš tetovací papír k vytištění každého požadovaného individuálního obrazu.

UpozornĚnÍ: doporučujeme použití nejlépe v oblastech s malým roztažením a třením. Bezpečné a přátelské: tetovací papír swinilaya k potisku je šetrný k životnímu prostředí, šetrný k pokožce a netoxický. Nedotýkejte se vzoru během prvních 20 minut po dokončení, nechte jej neporušený, dokud nebude úplně suchý. Před použitím doporučujeme provést test záplat. Nabízíme jasné pokyny pro použití tohoto dočasného tetovacího papíru na podrobné stránce.
ZnačkaSWINILAYA #ad
VýrobceQingOrange #ad
Číslo dílu2056-A

3. Silhouette America

#ad

Papír na tisk tetování Silhouette

#ad
Silhouette America #ad - Vesele a jednoduše. Funguje se všemi běžnými inkoustovými tiskárnami. Děti to milují. Vhodné pro všechny elektronické řezací plotry Silhouette.
ZnačkaSilhouette America #ad
VýrobceSilhouette America #ad
Výška8.5
Délka11
Hmotnost0.14
Šířka0.1
Číslo díluSIL1107
ModelkaMEDIA-TATTOO

4. ADERTOS

#ad

ADERTOS 30 ks A4 samolepicí fólie potisk lepicí fólie papír do tiskárny odolný potisk vinylová fólie Inkjet Vnyl nálepka papír tiskárna etiketa pro inkoustové tiskárny laserové tiskárny

#ad
ADERTOS #ad - Multifunkční vinylový samolepkový papír: potištěný papír ve formátu a4 je kompatibilní s inkoustovými a laserovými tiskárnami. Ideální pro vytváření etiket produktů, nástěnných sloganů, fotonálepek, etiket na pořadače atd. Samolepicí a snadné použití: samolepicí papír na štítky a4 lze snadno stáhnout a nalepit a pevně přilnout na kov, položte ji na čistý povrch a pak na ni silně přitlačte, sklo a jiné povrchy.

Matně bílý povrch a dobrá potiskovatelnost: bílý matný povrch laserového samolepicího papíru nabízí jasný tisk, silnou přilnavost barvy a písma a je ideální pro zobrazení různých textů a vzorů. Vodotěsné a není snadné roztrhnout : archy na nálepky k tisku jsou vyrobeny z kvalitního syntetického papíru, vytváří živé barvy, odolný proti roztržení a silný. Specifikace: a4, 26 palců, 69 x 8, vhodné pro většinu tiskáren.

Můžete také popustit volný průběh své fantazii a kreativitě a vytvořit si vlastní jedinečná umělecká díla. Kromě toho samolepicí papír pro tiskárny rychle schne, který je odolný vůči vodě a oleji, dobře drží inkoust a poskytuje vynikající výsledky. Samolepicí papír formátu a4 k tisku: balení obsahuje 30 listů potištěného vinylového samolepícího papíru, velikost: 297 x 210 mm/11, množství stačí na splnění vašich požadavků na používání. Při použití jednoduše stáhněte zadní stranu, plast, abyste odstranili zbývající vzduch.
ZnačkaADERTOS #ad
VýrobceADERTOS #ad
Výška0.01
Délka116.93
Hmotnost0.93
Šířka82.68
Číslo díluAERL1-Print Stickers-WuGuo0008

5. SKULLPAPER

#ad

SKULLPAPER® temporäre Tattoo-Transferfolie FÜR DIE HAUT, SEHR GUT getestet, für Laserdrucker A5-6 Blatt

#ad
SKULLPAPER #ad - Einfache handhabung - bebilderte schritt-für-schritt-anleitung für das schmerzfreie Aufbringen der Tattoos auf die Haut - einfach ausprobieren! Schnelles aufbringen - gestalte dir dein Motiv, drucke es aus und übertrage es mit Wasser auf deine Haut! Fertig! HautvertrÄglich - dermatologisch sehr gut getestetes material für temporäre Tattoos.

Somit kannst du die tattoo-transferfolie bedenkenlos und ohne risiko anwenden und spaß daran haben - sowohl für Kinder als auch Erwachsene! TemporÄr - die individuell gestalteten Tattoos lassen sich leicht und einfach wieder entfernen - völlig schmerzfrei! Hochwertig -: täuschend echt wirkende Tattoos durch hochqualitative Transferfolie und hochauflösender Druckqualität in Schwarz oder farbig.
ZnačkaSKULLPAPER #ad
VýrobceSKULLPAPER #ad
Číslo díluTAFOL

6. ADERTOS

#ad

ADERTOS 30 Stk A4 Selbstklebende Folien Bedrucken Klebefolien Druckerpapier Transparent Wasserfest Bedruckbar Vinylfolie Inkjet Vnyl Aufkleber Sticker für Tintenstrahldrucker Laserdrucker

#ad
ADERTOS #ad - Sie können ihrer fantasie und Kreativität auch freien Lauf lassen, um einzigartige Kunstwerke selbst zu basteln. Multifunktions-vinyl-aufkleberpapier: bedruckbares Aufkleberpapier im A4-Format ist mit Tintenstrahl- und Laserdruckern kompatibel. Wasserdicht und nicht leicht zu zerreißen: aufkleberbögen zum drucken bestehen aus hochwertigem synthetischem Papiermaterial, erzeugt lebendige Farben, reißfest und stark ist.

Weiß oberfläche und gute bedruckbarkeit: die weiße oberfläche des laseraufkleberpapiers bietet einen klaren Druck, eine starke Farb- und Schrifthaftung und ist ideal für die Anzeige verschiedener Texte und Muster. A4-aufkleberpapier zum drucken: das paket enthält 30 blatt bedruckbares vinyl-aufkleberpapier, Größe: 297 x 210 mm/11, die Menge reicht aus, um Ihre Nutzungsanforderungen zu erfüllen. Spezifikation: a4, 69 x 8, 26 Zoll, geeignet für die meisten Drucker. Selbstklebend und einfach zu verwenden: a4-etikettenaufkleberpapier lässt sich leicht abziehen und aufkleben und kann fest auf Metall, legen Sie sie auf eine saubere Oberfläche und drücken Sie dann kräftig darauf, Kunststoff, Glas und anderen Oberflächen haften.

Ziehen sie bei der verwendung einfach die Rückseite ab, um die restliche Luft zu entfernen. Ideal zum erstellen von Produktetiketten, Wandslogans, Fotoaufklebern, Ordneretiketten usw. Darüber hinaus trocknet aufkleberpapier für Drucker schnell, das wasser- und ölbeständig, hält die Tinte gut und liefert hervorragende Ergebnisse.
ZnačkaADERTOS #ad
VýrobceADERTOS #ad
Číslo díluAERL1-TransparentPrinting-WG0008

7. TownStix

#ad

15 listů – vinylová fólie nálepka papír k potisku A4, samolepicí nálepka vodotěsná

#ad
TownStix #ad - Din a4 297 x 210 mm. Kompatibilní s inkoustovými a laserovými tiskárnami. Bílý matný povrch. Balení s 15 listy. Perfektní pro tisk nebo kreslení vlastní nálepky. Vodotěsné a samolepicí. Přizpůsobitelné. Skvělé pro venkovní i vnitřní použití. Ořízněte nálepku jednoduše nůžkami nebo kráječem do libovolného tvaru.
ZnačkaTownStix #ad
VýrobceTownStix #ad
Výška0.01
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo díluVinyl
ModelkaVinyl

8. SKULLPAPER

#ad

SKULLPAPER® Lepicí fólie vinylová fólie k nalepení a vlastní vytvoření, pro inkoustové tiskárny inkoustové tiskárny transparentní

#ad
SKULLPAPER #ad - To zajišťuje bezproblémový a efektivní pracovní postup a šetří čas a energii. Pro každou tiskárnu s inkoustovým paprskem a lze ji prolisovat – naše fólie je vhodná pro všechny inkoustové tiskárny a umožňuje vám doma snadno a rychle sami tisknout kvalitní samolepky. Pokud je již nebudete potřebovat, venkovní použití a DIY projekty.

To vám dává další možnosti být kreativní. Ať už kulaté, což znamená, že můžete tisknuté nálepky ihned použít nebo dále zpracovávat, oválné nebo obdélníkové nálepky – buď kreativní! Perfektní tisk – naše poloprůhledná lesklá vinylová fólie rychle schne, aniž by došlo k rozmazání nebo rozmazání inkoustu. Tak si můžete být jisti, že vaše nálepky vydrží dlouho a optimálně prezentují vaše poselství nebo značku. Rozmanité možnosti použití – naše nalepovací fólie nabízí mnoho možností použití. Fólie je dostatečně robustní, jednoduše je opět stáhněte bez zbytků lepidla.

Kromě toho je fólie opatřena permanentní barvou razítka. Tak můžete celé archy zastřihnout nálepkami a přebytečnou fólii snadno odstranit. To šetří čas a peníze a dává ti svobodu vytvářet si bez problémů vlastní designy a loga. Ideálně se hodí pro personalizované nálepky, označení výrobku, dekorace, aby si zachovala svou kvalitu i při intenzivním používání. Samozřejmě je také možné fólii ustřihnout nůžkami, abyste vytvořili individuální nálepky v každé velikosti a tvaru.
ZnačkaSKULLPAPER #ad
VýrobceSKULLPAPER #ad
Číslo díluAUFOTRIA4-10
ModelkaAUFOTRIA4-10

9. TransOurDream

#ad

šálky, svíčku 6-20, potištěný lepicí papír pro modely hraček, transferová fólie, sklo, keramiku, listy A4 x 20, TransOurDream Pravá inkoustová posuvná fólie na vodu průhledná pro inkoustové tiskárny

#ad
TransOurDream #ad - Krativita: naše inkoustové nálepky na tobogány inspirují vaši kreativitu. Motivy pro mnoho oblastí použití – jednoduše vytiskněte inkoustovou tiskárnou, jako jsou šálky, zafixujte bezbarvým lakem a poté lze obtisk přenést na nejrůznější materiály, obzvláště vhodné pro předměty vhodné do trouby, talíře atd.

Můžete dát zvláštní dárky tím, den otců, svátky vánoce, že připojíte své myšlenky a pocity při příležitosti dovolené a dáte své rodině, přátelům, svatby, den svatého Valentýna, Den matek, spolužákům a zákazníkům možnost vyjádřit svou lásku. Mezitím bychom se chtěli podělit o naše 20leté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a OEM pro více než 40 prémiových značek po celém světě v pokročilém papíru pro přenos tepla a nabídnout vám strategický kooperativní servis pro značky. Kvůli hořlavosti není součástí balení, lze ji zakoupit online nebo u prodejce v obchodě, tato fólie se velmi dobře hodí pro osobní nebo komerční projekty.

Slibujeme, šálek na kávu, misku, plasty, talíř, že kvalitní výrobky vás jednou uspějí. Diy dárky: naše fólie se velmi dobře hodí pro promoce, halloween atd. Obrázky vytištěné inkoustovými tiskárnami musí být nastříkány lakem. 100% záruka spokojenosti: transourdream jako skvělá značka se snaží nabízet vysoce kvalitní produkty a perfektní zákaznický servis jak soukromým uživatelům, tak i profesionálním uživatelům. Lze ji použít na sklo, zdobení nehtů, láhev na vodu, vázu, jade, modelové hračky.
ZnačkaTransOurDream #ad
VýrobceTransOurdream #ad
Výška1
Délka30
Šířka22
Číslo dílu6-20

10. SKULLPAPER

#ad

Pomalovatelná, popisovatelná, razítkovací – pro inkoustové tiskárny A4-10 listů, SKULLPAPER® Odstranitelná lepicí fólie – potisk

#ad
SKULLPAPER #ad - 100% kvalita skullpaper – velmi ostrý obraz pro vynikající fotografickou kvalitu obrazu. Vhodné k nalepení na stěny, kov, obrazové a rodinné koláže nebo pro reklamní a informační účely, zrcadlo, látku atd. Jednoduché přistřižení a obrysy bez záhybů nebo roztržení.

Nalepení je možné i ve větších formátech jednoduše a rychle během sekundy – zcela bez tvorby bublin. Neomezené možnosti použití – odolné proti stírání a vodě pro použití v interiéru i exteriéru. Ideální pro dekorační účely, nábytek, sklo, plast, jako např. Není možné. Velmi snadné použití – díky samolepicí tkanině lze nálepky snadno nalepit a kdykoli je stáhnout a přemístit. K potisku běžnými inkoustovými tiskárnami. Beze zbytků odstranitelné – nálepky lze beze zbytku odstranit a kdykoli znovu přemístit.

Textilní nálepky vyrobené sami – ať už tisknete, popisujete, pomalujete nebo orazítkujete. S novou nálepkovou fólií od skullpaper vytvoříte individuální nálepky, které se donekonečna lepí a lze je beze zbytku odstranit. Tím se otevírají neomezené možnosti a bezrizikové vyzkoušení u velmi citlivých povrchů, jako je nepovrstvený papír nebo tapety, je možné nálepku odstranit beze zbytků. Informační štítky.
ZnačkaSKULLPAPER #ad
Výška0.28
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo díluAAU-IN-WE-A4-10
ModelkaAAU-IN-WE-A4-10