Top 10 Anc Kopfhörer – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

Hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka Over-Ear s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, audio s vysokým rozlišením, doba přehrávání 56 hodin, ovládání aplikací –

#ad
TOZO #ad - Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti.

Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu.

Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT2
ModelkaHT2

2. TOZO

#ad

Audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, hluboké basy, doba přehrávání 56 hodin, ovládání přes

#ad
TOZO #ad - Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, takže neexistuje jediný způsob připojení.

Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti.

Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT205
ModelkaHT2

3. TOZO

#ad

Doba přehrávání 56 hodin, ovládání přes, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory

#ad
TOZO #ad - Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající hi-res zvuk s vyváženými hlubokými basy, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy.

Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT203
ModelkaHT2

4. TOZO

#ad

Ovládání aplikací –, křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, hluboké basy, audio s vysokým rozlišením, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku

#ad
TOZO #ad - Díky 3, když je baterie vybitá, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Inteligentní aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Jedno nabití stačí k poslechu více než 700 skladeb nebo k doprovodu několika letů na dlouhé vzdálenosti. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení.

Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Díky tomu jsou ideální sluchátka pro práci z domova nebo sledování vašeho oblíbeného filmu. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, aniž byste se cítili dobře.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT206
ModelkaHT2

5. TOZO

#ad

Ovládání aplikací –, hluboké basy, TOZO HT2 bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši s hybridním aktivním potlačením hluku, křišťálově čisté hovory, doba přehrávání 56 hodin, audio s vysokým rozlišením

#ad
TOZO #ad - Doba hraní až 56 hodin s dobou hraní až 56 hodin v režimu anc off jsou naše bluetooth sluchátka přes uši třikrát delší než jiná bluetooth sluchátka. Při kabelovém spojení vytvářejí nadrozměrné dynamické 40mm měniče Hi-Res zvuk pro výjimečnou jasnost a detaily. Celodenní komfort a nastavitelný design bezdrátová sluchátka tozo ht2 používají ultra měkké náušníky z proteinové kůže, které vám umožní je nosit po dlouhou dobu, aniž byste se cítili dobře.

Vynikající potlačení šumu enc navíc umožňuje mluvit jasně a zřetelně i na hlučných silnicích. Sluchátka mohou také automaticky nastavit úhel tak, aby vyhovovaly uživatelům s různými tvary hlavy. Díky 3, 5mm audio kabelu můžete bez námahy přepnout do kabelového režimu, když je baterie vybitá, a tak zaručit nepřerušovaný požitek z hudby. Kabelové a bezdrátové spojení vybaveno duálními 40mm ovladači, abyste měli lepší zážitek z poslechu. Potlačení hluku anc & enc s hybridním algoritmem anc a 3 anc mikrofony nabízí sluchátka ht2 mimořádné potlačení hluku v širokém frekvenčním rozsahu.

S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Kromě toho podporuje bezdrátové i kabelové připojení, sluchátka tozo ht2 vám přinášejí vynikající Hi-Res zvuk s vyváženými hlubokými basy, takže neexistuje jediný způsob připojení. Ať už se jedná o dunění v metru nebo blábolení v kanceláři, efektivně minimalizuje rušení a zajišťuje tak nesrovnatelný zážitek z poslechu.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška2.3
Délka6.3
Šířka7.5
Číslo díluHT204
ModelkaHT2

6. Philips Audio

#ad

Philips Audio Bezdrátová Bluetooth sluchátka Fidelio L4 Noise Cancelling – vynikající kvalita hovoru, kompatibilní s hlasovými asistenty a až 50 hodin přehrávání hudby – černá

#ad
Philips Audio #ad - Bezpečné. Zaoblená čelenka má kroužky do uší z tmavého satinovaného hliníku a akcenty z kůže Muirhead. Polstrované náušníky z paměťové pěny pro příjemný pocit při nošení. Plné nabití přes usb-c trvá 2 hodiny a 15minutové rychlé nabíjení zajišťuje dalších 14 hodin.

Mimořádně pohodlné. Získáte citelně lepší zvuk a stabilnější spojení i na rušných místech. Noise cancelling pro +: vynikající kvalita zvuku z každého zdroje, bezdrátově nebo kabelové připojení. Adaptivní potlačení hluku se rychle přizpůsobí vašemu prostředí a v reálném čase potlačuje vnější hluk, včetně větru. Mikrofony beamforming se zaměřují na zvuk vašeho hlasu, pokročilé algoritmy AI brání tomu, aby hluk pozadí rušil vaši konverzaci.

Doba hraní 40 + hodin: s aktivovaným anc můžete poslouchat hudbu déle než jeden den. Nadčasový design fidelio: elegant. Vynikající kvalita hovoru: můžete bez problémů telefonovat i na hlučných místech. Další generace bluetooth: tato sluchátka fungují se zařízeními, která podporují bluetooth LE Audio a kodeky AAC, LDAC a LC3.
ZnačkaPhilips Audio #ad
VýrobceTP Vision #ad
Výška2.09
Délka8.23
Hmotnost0.73
Šířka8.43
Číslo díluL4/00
ModelkaL4/00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. soundcore

#ad

Personalizace přes aplikaci, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, doba hraní 40 h v režimu ANC, audio s vysokým rozlišením

#ad
soundcore #ad - Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %.

Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, například při hlášeních ve veřejné dopravě, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

8. soundcore

#ad

Audio s vysokým rozlišením, doba hraní 40 h v režimu ANC, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, hluboké basy, personalizace přes aplikaci

#ad
soundcore #ad - Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů.

Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5. 0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam.

Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004G31
ModelkaA3004G31

9. Sony

#ad

Wireless Noise Cancelling Headphones, Silver, Sony WH-1000XM3

#ad
Sony #ad - Smart listening by SENSE ENGINE. Lieferumfang: wh1000xm3 / ladekabel USB-C / tragetasche / Audiokabel für kabelgebundene Verbindung. Branchenführende Rauschunterdrückung bringt nur Musik, nichts anderes. Hochwertige klangqualität mit 40 mm Flüssigkristallpolymertreibern. Quick attention mode für mühelose Gespräche ohne Abnehmen der Kopfhörer.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.92
Délka7.28
Hmotnost0.56
Šířka3.03
Číslo díluWH-1000XM3SME
ModelkaWH-1000XM3

10. Bose

#ad

černá, výdrž baterie až 24 hodin, Bluetooth sluchátka přes uši, Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Legendární ovládání hluku: tato sluchátka mají legendární potlačení okolního šumu, které díky kombinaci technických a pasivních vlastností zakrývá vnější svět, potlačuje rušivé zvuky a nechá vás ponořit se do své hudby. Včetně mikrofonního kabelu: připojte dodávaný audio kabel s integrovaným mikrofonem ke sluchátkům Bose QuietComfort a můžete je používat bez připojení Bluetooth – i když je stav baterie již nízký.

Dva režimy poslechu: tato bezdrátová bluetooth sluchátka jsou vybavena režimy pískání a aware, se kterými můžete přepínat mezi úplným potlačením okolního šumu a plným vnímáním prostředí. Nejvyšší komfort při nošení: měkká sluchátka se jemně obepínají kolem vašich uší a pohodlný, ale bezpečný polstrovaný třmen hlavy zajistí, že vaše sluchátka přes uši budou všude a kdykoli pohodlně sedět. Zůstaňte ve spojení se svými zařízeními: zůstaňte bezproblémově propojeni se svými oblíbenými zařízeními.

Celodenní výdrž baterie: bose sluchátka s potlačením hluku nabízejí výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Přirozený zvuk věrný/přizpůsobitelná nastavení ekvalizéru: vychutnejte si své oblíbené skladby v realistickém zvuku a s přizpůsobitelným nastavením ekvalizéru, které vám dávají kontrolu nad basy, středy a výškami – pro dech beroucí zvuk. 15minutové nabíjení umožňuje dodatečnou dobu přehrávání až 2, 5 hodiny. Multipoint spínače umožňují přepínání mezi více bezdrátovými připojeními, aniž byste je museli pokaždé odpojovat a znovu spárovat.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost0.52
Šířka6.18
Číslo dílu884367-0100
Modelka884367-0100
Záruka2 roky výrobce